شرایط گارانتی و بازگرداندن کالا

شرایط بازگرداندن سفارش چیست ؟

با وجود تلاش مجموعه آبی قرمز برای ارسال سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتری با بهترین شرایط، در عمل به دلایلی نظیر خطای انسانی، مشکلات ارسال و امکان بروز مشکلاتی در سفارشات وجود دارد. درچنین مواردی چارچوبی در نظر گرفته ایم تا مشتریان گرامی بدون تحمل کوچکترین ضرر و زیان و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز خود را از آبی قرمز دریافت کنند.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

به هیچ وجه کالایی که آسیب ظاهری دارد تحویل نگیرید. در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌ گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجددا به آبی قرمز بازگردانده شود.

در این موارد حتما باید عدم تحویل کالا به علت حمل و نقل از طریق فرم تماس با ما و یا تماس تلفنی با شماره 33251839-013 به واحد فنی گزارش داده شود تا مشکل مربوطه در اسرع وقت حل شود.

  نکته:

  تحویل کالا از مامور پست توسط مشتری به معنای تحویل سالم کالای خریداری شده و کامل بودن محتوای بسته است.

مرجوع شدن محصول بعد از تحویل:

فروشگاه آنلاین آبی قرمز صرفا در صورت معیوب بودن محصولات بعد از تحویل یا عدم تطابق با مشخصات قید شده در بخش توضیحات فنی، کالای خریداری شده را مرجوع خواهد کرد.

معیوب بودن محصول به حالتی اطلاق می‌گردد که امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های محصول مقدور نبوده یا با اختلال همراه باشد.

عدم تطابق مشخصات فنی به حالتی گفته می‌شود که مشخصات فنی محصول که بر روی بدنه محصول قید شده است با مشخصات درج شده در وب سایت فروشگاه آبی قرمز تطابق نداشته باشد

مشتری در صورت مغایرت کالا یا ایراد فنی و فیزیکی باید از هرگونه استفاده و خارج کردن دستگاه از شرایط اولیه ( باز کردن پلمپ و پلاستیک و روکش و… ) خودداری نمایید و طی 24 ساعت مغایرت را به بخش پشتیبانی اطلاع دهد.

   زمان

امکان اعلام درخواست مرجوعی صرفا تا 24 ساعت بعد از تحویل سفارش خواهد بود و بعد از زمان قید شده امکان مرجوعی کالا مقدور نمی‌باشد و باید در شرایط ضمانت 7 روزه قرار گیرد.

در این حالت موضوع باید ظرف 24 ساعت به اطلاع واحد فنی آبی قرمز برسد و نیز نیاز به تهیه عکس و فیلم از کالای معیوب می باشد .

۷ روز ضمانت تعویض کالا:

 فروشگاه اینترنتی آبی قرمز همواره خرسندی مشتریان خود را درنظر داشته است و در همین راستا امکان بازگشت کالا در صورت ایراد فنی طی 7 روز، برای خریداران را فراهم کرده است. لطفا به صورت کامل قوانین را مطالعه نمایید. خرید اینترنتی از فروشگاه آبی قرمز به منزله پذیرش تمامی قوانین از طرف مشتری خواهد بود.

   نکات مهم

1.  لطفا پیش از هرچیز از درستی مراحل تست کالا اطمینان حاصل فرمایید. بررسی کنید که آیا عدم کارکرد کالا، تنها مربوط به ناسازگاری با دستگاه شما ( کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی موبایل، هدفون، اسپیکر، ضبط، تبلت، آمپلی فایر، اینورتر یا… ) است یا روی دیگر دستگاه‌ها نیز ایراد وجود دارد؟

2.  لازم است قبل از استفاده از ضمانت 7 روز بازگشت کالا، مورد را به صورت رسمی و نوشتاری و یا تماس تلفنی و یا از طریق واتس آپ طی نهایتا 7 روز پس از تحویل کالا به اطلاع برسانید.

در این مرحله همچنان ممکن است واحد فنی طی تماس با شما از جزئیات به کارگیری صحیح محصول آگاه شود و اگر مشکل در نحوه استفاده از محصول باشد رفع شود.

 شرایط بهره‌گیری از گارانتی 7 روزه

1.  لازم است کارتن و جعبه‌ی کالاها، سالم نگه‌داری و از دور ریختن یا آسیب به آن جداً خودداری شود. ( در غیراینصورت شامل ضمانت 7 روزه نمی‌شود )

2.  برچسب زدن یا درج نوشتار، نشانی یا هر چیز دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان بهره‌جستن از گارانتی را از میان خواهد برد.

3.  گارانتی تعویض شامل عدم کارکرد بر روی یک دستگاه شخصی نمی‌شود. مسئولیت بررسی سازگاری کالای خریداری شده ( مانند دانگل، ماوس، بلوتوث، تبدیل و کابل و..) با دستگاهی که قرار است با آن کار کند، با خریدار است. ( برای نمونه کار نکردن کالا روی یک لپ تاپ، گوشی موبایل، کامپیوتر، هدفون یا… خاص شامل گارانتی 7 روزه نیست )

4.  این فروشگاه ایرادهای فنی و ظاهری (شکستگی، خط، خش و مانند آن روی بدنه کالا) که توسط مشتری یا در پی به‌کارگیری نادرست کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. بهره‌گیری نادرست شامل مواردی مانند ترابری و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول و غیرتوصیه شده در کاتالوگ و راهنمای دستگاه‌ها، نگه‌داری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با پیشنهاد سازنده کالا (یا قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل نمی‌شود.

5.  در صورت ایراد فنی، نیاز است کالا همراه با فاکتور بازگشت داده شود.

 اگر کالای شما پس از تحویل در مدت زمان 7 روزه دچار نقص در عملکرد شد حتما از طریق فرم درخواست تماس با ما و تلفن و یا واتس آپ درخواست خود را ثبت نمایید.

 روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش هماهنگی لازم با شما جهت تعویض ویا مرجوع وجه ، صورت میگیرد. لازم بذکر است که در این مرحله بنا بر تشخیص مسئول فنی از شما درخواست فیلم یا عکس می شود تا از هزینه های اضافی ارسال کالا جلوگیری شود.